BRAMA DO NIEBA - Jasełka 2018

 

jaselka internet sZ pewnością każdy z nas chciałby kiedyś bez przeszkód przejść przez bramę prowadzącą do nieba. Ale co jest do tego potrzebne? Na to właśnie pytanie próbowały odpowiedzieć różne postacie, stające przed Świętym Piotrem, w pierwszej scenie naszych tegorocznych jasełek, przygotowanych przez dzieci z katedralnej świetlicy  „U Jana Pawła II” pod kierownictwem siostry Moniki.

 Nasz tegoroczny bożonarodzeniowy spektakl od początku do końca było utrzymany  w bardzo pogodnym nastroju, zbudowanym tak przez dobrze przygotowaną i pełną zaangażowania grę młodych aktorów, jak i przez wspaniałą dekorację, kostiumy, muzykę, oraz dopełniającą całości oprawę techniczno-multimedialną. Został zagrany już kilka razy, między innymi dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3, dla członków grup i wspólnot działających w naszej parafii a także dla mieszkańców prowadzonego przez Caritas domu dla bezdomnych mężczyzn.

Dziękujemy wszystkim -  tak opiekunom świetlicy, jak i dzieciom oraz ich rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania naszego przedstawienia. 

/Pełny tekst artykułu - Wiadomości Parafii Katedralnej - luty 2018/

 

 Poniżej prezentujemy pełne nagranie naszych jasełek:

jaselka internet you

Thursday the 17th - .