Uroczystość Objawienia Pańskiego
- 06 stycznia 2019
 

1. Nieszpory niedzielne o godz. 17.30. W tygodniu Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, modlitwa różańcowa o godz. 17.20.

2. Spotkania w tym tygodniu: Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w poniedziałek po Mszy św. wieczornej, grupa teatralna w środę po mszy wieczornej.

3. W piątek Msza św. o godz. 12.00 i 18.00 przy ołtarzu Matki Bożej Bolesnej, a pół godziny wcześniej koronka do Siedmiu Boleści NMP.

4. W sobotę 12 stycznia po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy do auli Jana Pawła II na Jasełka przygotowane przez dzieci ze świetlicy a następnie na wspólne śpiewanie kolęd. Zapraszamy wszystkich zaangażowanych we wspólnoty parafialne, kandydatów do bierzmowania, LSO, DSM jak i całe rodziny, aby razem jeszcze raz przeżyć tajemnicę Bożego narodzenia. Prosimy, aby przynieść coś do jedzenia i picia na wspólny stół.

5. Odwiedziny kolędowe w najbliższym tygodniu: w poniedziałek 7 stycznia ulice: Bóżnic 4A, 5, 5A, Mickiewicza 17, 19, Dębowa, Kupiecka, Goldhammera 4, 6, Brodzińskiego, we wtorek 8 stycznia ulice: Goldhammera numery nieparzyste, Rybna, Plac Rybny, Forteczna, Lwowska 2 – 15, Szeroka, Wałowa 47, w środę 9 stycznia ulice Franciszkańska, Cicha, Przesmyk, Wekslarska, Brama Pilzneńska, Zakątna, Żydowska, Kręta, Rynek, Bernardyńska 25, 23; w czwartek 10 stycznia ulice Wielkie Schody, Taras, Bernardyńska, Plac Bema, Kapitulna, Plac Katedralny, Katedralna, Krótka, Plac Kazimierza, Plac Sobieskiego, Wałowa; w piątek 11 stycznia ulica Targowa, św. Anny, Św. Ducha, Batorego, Kopernika, Krakowska, Nowy Świat, Sowińskiego 24; w niedzielę 13 stycznia ulice: Sowińskiego 2-13, 16 – 22. Kolęda rozpoczyna się w niedzielę o godz. 14.00, w pozostałe dni o godz. 15.30. Szczegółowy program kolędy znajduje się w gablocie, na stronie internetowej naszej parafii oraz w papierowej wersji ogłoszeń. Tam też wskazane są numery od których poszczególni kapłani rozpoczną odwiedziny kolędowe.

6. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Mirosław Bartkiewicz, Danuta Tatar, Józef Palonek, Wiesław Sąsiadowicz i Halina Grzegórzek. Polecajmy ich dusze oraz zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.

Thursday the 17th - .